Gry Traktory

Wpis

poniedziałek, 07 stycznia 2013

Gry Traktory - Najlepsze gry traktorowe!

Trudno powiedzieć, dlaczego akurat gry o traktorach zyskały sobie tak wielką rzeszę fanów. Okazuje się, że nie tylko gry samochodowe czy gry polegające na jeździe ciężarówkami są tak popularne. W sieci istnieje kilka na prawdę świetnych tytułów poświęconych tym pojazdom rolniczym, jedną z nich na przykład jest gra Tractor WM. Są to typowe wyścigi, jednak grafika oraz płynna animacja połączona z wieloma poziomami sprawia bardzo dobre wrażenie. Mamy możliwość ścigania się na trasach ulokowanych w każdej porze roku. Znajdziemy tam trasy letnie, zimowe, wiosenne czy jesienne. Głównym celem jest oczywiście dojechanie traktorem do mety w jak najkrótszym czasie. Inną grą której tytułu w tej chwili nie pamiętam jest gra traktorowa polegająca na parkowaniu. Jeździmy po naszej farmie wykonując różne zadania i staramy się ustawić pojazd w wyznaczonym miejscu. Również w niej spotykamy się z piękną i dopracowaną w najdrobniejszych szczegółach grafiką oraz sporą grywalności i różnorodnością poziomów.

Poniżej zamieszczam wspomnianą na samym początku wpisu grę Tractor WM, zapraszam do zabawy! Jeśli chcecie zagrać w więcej gier traktorowych znajdziecie je tutaj.

Szczegóły wpisu

Tagi:
Autor(ka):
desmond512
Czas publikacji:
poniedziałek, 07 stycznia 2013 13:50

Komentarze

Dodaj komentarz

  • energia30 napisał(a) komentarz datowany na 2013/03/13 12:53:54:

    A ja lubię takie gry, nawet bardziej od tych zwykłych samochodowych. Podobną gierkę widziałam na game card i też była fajna.

  • tomaszeknocek napisał(a) komentarz datowany na 2016/04/11 17:49:36:

    Ja też gram w <a href="gierunie.pl/gryonline/gry-traktory-na-farmie-i-polu>gry traktory</a>

Dodaj komentarz

Kanał informacyjny